Przed nami XX MPFF w narciarstwie pomyślałam że warto uczcić ten Jubileusz jeszcze w inny  sposób.  Przez te 20 lat wiele razem robiliśmy ciekawych rzeczy, były  nagrody Fair Play, mamy kategorię 50 + i wiele ciekawych inicjatyw. Dziś pozwalam sobie zaproponować zabawę połączoną z wparciem potrzebujących zwierząt. W ramach wspólnego świętowania pragnę zaprosić  wszystkich  uczestników naszych Mistrzostw do wsparcia finansowego  bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt w Nowym Sączu  poprzez rozpropagowanie legalnej zbiórki na cel jakim jest ”Budowa Chatki Psiego Dziadka”.  Zbiórka jest udostępniona na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.http://zbiorki.gov.pl/ By to sprawdzić starczy tam w wyszukiwarce wpisać: Stowarzyszenie do Walki z Bezdomnością Zwierząt „Przytul Mnie” i wyskoczy aktywna/realizowana zbiórka. 

Aby rozpocząć akcję na jej poczet przekazuję Organizatorowi z prośbą o zgodę na przeprowadzenie licytacji, lub zbiórki do puszek i rozlosowanie między osobami które wrzucą datek , trzech pucharów mistrzowskich, zdobytych przeze mnie w poprzednich edycjach mistrzostw.  

Podaję także link do prowadzonej zbiórki na który również można przekazywać ewentualne wpłaty :https://pomagam.pl/gwbcm3

Sytuacja bezdomnych zwierząt w Polsce jest bardzo trudna, obecnie schoroniska pękają w szwach a wiele piesków całymi latami czeka na swój dom. Niestety często w tragicznych warunkach. Schronisko w Nowym Sączu bardzo dba o swoje zwierzęta i szuka wszelkich możliwości na poprawę ich losu . Jestem przekonana że możemy wspólnie pomóc , liczy się każda złotówka . Nadmienię że od lat mam psy adopcyjne i są to wspaniali przyjaciele człowieka , obecnie mam w domu dwa cudowne ADOPCIAKI i jak mogę staram się też wspierać psy w nowosądeckim schronisku .

Mam nadzieję że przekazane puchary będą stanowiły dodatkową atrakcję a wspólna pomoc jeszcze bardziej zintegruje naszą narciarską część biznesu farmaceutycznego   

Z pozdrowieniami i prośbą o info zwrotne — Ala Ombach-Gargul